« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gönderileceğimi TV’den öğrendim

Takımdan gönderileceğinden FB TV’deki bir programı izlerken haberdar olduğunu söyleyen Semih, “1.5 milyon Euro’luk bir sözleşmem var. İstemiyorlarsa masaya otururuz, anlaşırsak ayrılırım” dedi.

Ahmet Ercanlar
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’den ayrılacağı söylentileri artan Semih Şentürk’e tatil yaptığı İzmir’de ulaştık ve hakkındaki dedikoduları sorduk. Kendisinin de kulağına bazı şeyler geldiğini söyleyen Şentürk, hakkında bir karar verildiğini bilmediğini belirtti. Semih Şentürk sadece Fenerbahçe TV’de bir gazetecinin sezon başı kampına katılmayacağını söylemesiyle gelişmelerden haberdar olduğunu ifade etti.. Henüz resmi bir tebligat yapılmadığını anlatan yıldız oyuncu ayrılmak istemediğini vurguladı.

FENERBAHÇE'DEN SEMİH AÇIKLAMASI

‘BİR ŞANS DAHA İSTİYORUM’

YENİ gelecek hoca ile bir kamp dönemi geçirip kendisini göstermek istediğini belirten Şentürk, “Kamp boyunca iyi çalışıp forma şansı bulmak istiyorum. Bir şans verilmesi gerek. Eğer bu fırsatı bulabilirsem kendimi yeni sezon öncesi teknik adamıma göstermek istiyorum. Kamp döneminde bir imkan bulmadan gitmek istemiyorum” diye konuştu. Semih, Fenerbahçe Yönetimi’nden kendisine herhangi bir bilgi ulaşmadığını da vurguladı.

‘ORTADA BİR SÖZLEŞME VAR’

Fenerbahçe ile 1 yıl daha sözleşmesi olduğunu belirten Semih, sözleşmesinin 1.5 milyon Euro’luk olduğunu söyledi. Tecrübeli futbolcu, “Yönetim benimle yolları ayırmak isterse oturur konuşuruz. Anlaşırsak ayrılırım“ diyerek sözleşmesinde yer alan 1.5 milyon Euro’nun ödenmesi halinde sarı lacivertlilerden ayrılacağının sinyallerini verdi. Şentürk, 2 yıl önce sözleşme yenilemişti.


Bunları da Beğenebilirsiniz