Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gomez’e de söyledim, avantaj Beşiktaş'ın

“Ligin tepesinde Beşiktaş var. Ve en büyük avantajları, F.Bahçe bizimle oynayacak. Onları yenmekten başka opsiyonumuz yok”

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY’ın tartışılan yıldızı Lukas Podolski dün medyanın karşısına geçti... Sarı kırmızılı takımdan ayrılıp, ayrılmayacağıyla ilgili açıklamalarda bulunan Alman yıldız, şampiyonluk mücadelesiyle ilgili de çok tartışılacak sözler söyledi...Yarışta Beşiktaş’ı avantajlı gördüğünü ifade eden Podolski, şöyle konuştu...

Katar ve Çin’den bana gelen teklifler ve transferle ilgili haberler çıkıyor. Eğer herhangi bir kulübün benimle ilgisi varsa, kulübüme teklif gelirse buna bir şey yapamam. Önemli olan şu, benim gitmek gibi bir niyetim yok. Asla ayrılmak istediğimi söylemedim.

Takımda bir düşüş var. Beni eleştirebilirsiniz. Takımı eleştirebilirsiniz. 

RAHATSIZIM

Rahatsız olduğum konu gerçek olmayan haberler. Ben kötü oynayabilirim, takım zaten iyi gitmiyor. Gerçek olmayan iddialar ortaya atılıyor. Bu beni rahatsız ediyor.

Önümüzde 10 maç var bunların içinde kupa da var. Kupayı kazanmalıyız.

Gomez’i 15 yaşımdan beri tanıyorum. Beraber de oynadık. Kendisine de söyledim. Şampiyonluk yarışında avantaj Beşiktaş’ta. Şu an ligin tepesindeler. Ve en büyük avantajları, F.Bahçe bizimle oynayacak. Fenerbahçe’yi yenmekten başka opsiyonumuz yok.

NEDEN ÖYLE SÖYLEDİM...

PODOLSKİ’nin sözleri dün sosyal medyada özellikle Fenerbahçelilerden tepki çekti. Alman yıldız, konuşmasında “Şu an Beşiktaş lider. Fenerbahçe’yi yeneceğimiz için Beşiktaş lider kalacak.

Lider takım her zaman avantajlıdır. Beşiktaş’ın şampiyonluğunu istiyorum gibi bir durum yok” demek istediğini ifade etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz