« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Golü unuttular

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Golleriyle gönüllerde taht kuran G.Saray'ın kralı Hakan, G.Antep maçında 4 net gol pozisyonu harcadı. Geçen yıl 10 maçta 11 gole imza atan Boliç, Bursa'da iki adımdan fırsatları kullanamadı. Saffet, bu sezon sadece 2 gol atabildi. Sezon başının yıldızı G.Saraylı İlie ise ortalarda yok...

Saç yoldurdular

Hani bir söz vardır: ‘‘Güvendiğim dağlara kar yağdı’’ diye. İşte Ligde bazı futbolcuların konumu da aynen bu deyime uyuyor. G.Saraylı Hakan Şükür, İlie ve Arif, F.Bahçeli Saffet Sancaklı ve Boliç'in bu sezon gösterdikleri performans saç baş yolduruyor.

Neler kaçtı

Geçtiğimiz hafta Gaziantepspor maçında B.Hakan'ın kaçırdığı 4 net pozisyon, onun golcülük sıfatına hiç de yakışmıyordu. Yine Arif ve İlie'nin silik futbolları da gol yollarında G.Saray'ın işini zorlaştırıyor ve skoru hep tehlikeli bir boyutta tutuyordu.

Büyük düşüş

F.Bahçeli Boliç, Bursaspor maçında fırsatları cömertçe harcarken, geçen sezondaki ilk 10 haftalık performansı ve golcülüğüne tamamen ters bir görüntü çiziyordu. Geçen sezon Boliç'in ilk 10 haftada attığı gol sayısı onbir idi. Bu sezon ise, sadece üç...

Ne umdu...

B.Saffet de geçen haftanın en çok eleştirilen F.Bahçeli futbolcusuydu. Bir kaç hafta önce: ‘‘Artık bu formayı kimse benim sırtımdan alamaz’’ diyen Saffet, kendisine toz kondurmayan Otto Bariç'in de sabrını tüketiyor ve ikinci yarıda Hırvat hoca tarafından oyundan alınıyordu.

Saffet’ten 2 gol

Geçen sezon ilk 10 haftada 4 gol atan Saffet, bu sezon 2 rakamına saplanıp kalıyordu. İşte, F.Bahçe'nin son dakikada yediği gol, iki golcü Boliç ile B.Saffet'in kaçırdığı fırsatların gündeme gelmesine başlıca neden oluyor ve oklar onlara çevriliyordu.

Çanlar çalıyor

Bakalım önümüzdeki haftalar neler getirecek. Ne varki, bu golcülerin durumlarında bir değişiklik olmazsa, çanlar onlar için tehlikeli biçimde çalmaya başlayacak. Her ne kadar yıldızları parlak birer futbolcu veya kral olsalar da, bekleneni veremediler mi, sehpalar onlar için kurulacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

İlişkili Haberler