« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gollerimle döneceğim

Sakatlıklarla boğuşan ve Kocaelispor maçıyla formasına kavuşmayı bekleyen Semih Şentürk, "Taraftarımızı yeterince üzdük. Gerçek kimliğimizi kazanmalıyız" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
En formda döneminde sakatlıklarla boğuşan ve uzun süredir forma özlemi çeken Semih Şentürk Kocaelispor maçıyla sahalara dönmeyi hedefliyor. Milli takım ve Fenerbahçe’de parlak günler geçiren tecrübeli golcü, yakın çevresine "Gollerimle döneceğim" mesajını veriyor.

Milli maçlar nedeniyle lige verilen aranın sakatlığının düzelmesi için bir şans olduğuna dikkat çeken Semih, Arsenal maçı öncesinde Kocaeli’de forma giyerek moral bulmak istiyor.

Hepimiz üzülüyoruz

Takımın aldığı başarısız sonuçlardan büyük üzüntü duyduğunu vurgulayan Semih, "Hepimiz üzülüyoruz. Takım olarak çok iyi çalışmamıza rağmen istediğimiz sonuçları bir türlü alamıyoruz. Kadro kalitemiz ile bulunduğumuz yer arasında büyük fark var. Fenerbahçe’ye yakışan futbolu oynamalıyız. Artık puan kaybına tahammülümüz yok. Taraftarımızı yeterince üzdük. Bundan böyle iyi sonuçlar alarak gerçek kimliğimizi kazanmalıyız" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz