Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gollerimi izletmek istiyorum

Diego Ribas, şampiyonluklar yaşamaya geldiğini, takım arkadaşları ve taraftarlarla birlikte önemli işlere imza atacaklarını belirtti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

KULÜBÜN aylık dergisine röportaj veren Fenerbahçe’nin yeni transferi Diego Ribas, başarı için her şeye sahip olduklarını söyledi.
Takım içinde uzun süredir oluşan arkadaşlık ortamının, başarı için en büyük adım olduğunu belirten Diego, “Takımda herkes birbirine saygılı ve en önemlisi birbirine güveniyor. Ben de artık onlardan biriyim. Bu birliktelik, hedefe odaklanma ve başarma yolunda en büyük adım. Ben de buraya kazanmaya ve şampiyonluklar yaşamaya geldim” şeklinde konuştu.

GOL PASI VERiRiM

Oldukça kaliteli bir takıma sahip olduklarını anlatan Diego Ribas şöyle devam etti:
“Ersun Yanal ile oyundaki yerim konusunda henüz çok ayrıntılı konuşmadık. Bugüne kadar topun 3. bölgede kalmasına ve ön tarafta hızlı olmaya baktım. Gollerimi göstermek istiyorum. Aynı şekilde, gole giden arkadaşlarımı yönlendirebilmek ve pas vermek istiyorum. Takım ve taraftarımızla birlikte çok önemli işlere imza atacağımıza inanıyorum.”

TAKDiR EDiYORUM

Futbol yaşamında her zaman tecrübeli oyunculardan çok şeyler öğrendiğini anlatan Diego, F.Bahçe’nin de bu konudaki vizyonunu takdir ettiğini, öğrenmek isteyen tüm genç oyuncuların her zaman yanında olacağını ifade etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz