« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gollerim devam edecek

Konyaspor maçında 2 gol atarak Trabzon’u galibiyete taşıyan Isaac, "Bu katkımı daha da artırarak daha da başarılı olmak istiyorum" diye konuştu.

Yunus Emre SEL / DHA
SON GÜNCELLEME
ZORLU Konyaspor deplasmanından 3 puan çıkarararak liderliğini sürdüren Trabzonspor’da keyifler yerinde. Bu maçta 2 gol atarar kensine güvenenleri utandırmayan Isaac ise mutlu mu mutlu. Yattara’nın Al Sadd kulübüne transfer oluşunun ardından tüm dikkatleri üzerinde toplayan Nijeryalı oyuncu kazanmanın çok güzel bir duygu olduğunu söyledi. Isaac, takımın önemli oyuncularından biri olduğunu anlatırken şöyle dedi:

"Dışarıdan bunun söylenmesine gerek yok. Bu katkımı daha da artırarak daha da başarılı olmak istiyorum. İki gol attım ve bunun devamını getireceğim. Son anlardaki pozisyonda ise Umut’u seçtim. Çünkü takım oyununda bütün anlarımı arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum. O pozisyonda da Umut’a pasımı çıkardım. Bir dahaki seferde belki kendim golü denerim ama orada Umut boştu ve ona vermeyi seçtim. Ama yine de tanrıya şükrediyorum ki bugün sahadan 3 puanla ayrıldık. Maç sonunda bu yüzden dizlerimin üzerine çöküp şükrettim."

Bunları da Beğenebilirsiniz