« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Golle başlamak iyi oluyor

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Antalyaspor'u 1-0 yendikleri maçta, erken attıkları golün dirençlerini arttırdığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Avcı, maçtan sonra yaptığı basın toplantısında, henüz 4. dakikada golü bulduklarını belirterek, “Oyuna golle başlamak bizim takımın direncini artırıyor. Oyunun kalitesi tartışılır ama kazanma, gol yememe ve mücadeleyi sonuna kadar sürdürme arzusu bizi mutlu etti” dedi.

Maçta tek golü atan Tum'un fedakarlık yapıp oynadığını vurgulayan Abdullah Avcı, “Maça forvetsiz çıkma ihtimalimiz vardı. Sakatlığı bulunan Tum, fedakarlık yapıp oynadı ve gole imza attı” diye konuştu.

Avcı, şu anda ligde 21 puana ulaştıklarını, istikrar sonucunda iyi gidişin olduğunu ve lige verilen aranın kendilerine iyi geleceğini söyledi.

Bir gazetecinin, “Oyundan çıkan Sylla'nın sinirle kendisine verilen eşofmanı yere attığı görüldü. Tepkisine ne diyorsunuz” sorusu üzerine Avcı, “Sylla geçen hafta annesini kaybetmiş bir oyuncu. Çıkarken yaptığını görmedim ama futbolcuyu da anlamak lazım” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz