Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Gölgede kaldığımı düşünmüyorum"

Beşiktaş'ın Brezilyalı savunma oyuncusu Sidnei, güzel günler geçirdiklerini ve iyi işler yaptıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sidnei, Beşiktaş olarak sahaya her maçı kazanmak için çıktıklarını belirterek, “Birlikteliğin sonucunda umuyoruz ki güzel galibiyetler alacağız. Mücadele ettiğimiz her kulvarda üst noktalara çıkmak için çalışıyoruz. Hedeflerimize ulaşacağız” dedi.

Çok iyi ve kuvvetli bir ligde mücadele ettiklerini kaydeden siyah-beyazlı futbolcu, “Rakiplerimiz iyi mücadele veriyor. Bizim de tam konsantre ve tamamen hazır şekilde maçlara kendimizi vermemiz gerekiyor. Türkiye liginin zorlu ve iyi liglerden biri olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

Ankaragücü maçıyla Beşiktaş'ta ilk mücadelesine çıktığının hatırlatılması üzerine Sidnei, “Güzel bir gün oldu. Takımıma yardım edebildiğim için mutluyum. İlerde daha fazlasını vermek istiyorum” derken, “Takımda diğer oyuncuların gölgesinde kaldığını düşünüyor musun?” sorusunu ise “Gölgede kaldığımı düşünmüyorum” diye yanıtladı.

Takımda 5 stoper oyuncunun bulunmasının iyi olduğunu, herkesin forma için rekabet halinde olduğunu vurgulayan genç oyuncu, öncelikle Beşiktaş'ta başarıyı yakalamak istediğini, ardından ülkesinin milli takımında forma giymeyi arzuladığını dile getirdi.

Türkiye'de beğendiği oyuncular konusundaki soruyu da yanıtlayan Sidnei, “Beşiktaş haricinde Alex'i beğendiğimi söyleyebilirim. Çok iyi oyuncu. Kendisini kişisel olarak tanımıyorum, sadece futbolcu olarak tanıyorum” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz