Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Golfcü Jordan

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Basketbolu bıraktığını açıkladıktan sonra California'da, Bob Hope adına düzenlenen turnuvada ortaya çıkan Michael Jordan için, Barkley, ‘‘O şimdi golfün kralı olacak’’ dedi.

<ı>Kendini golfe verdi

Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük basketbol yıldızı olarak gösterilen Michael Jordan, geçen hafta basketbolu bıraktığını açıkladıktan sonra kendini golfe verdi. Golf sporuna olan tutkusu dünyaca bilinen ünlü yıldız son olarak, önceki gün Bob Hope Chrysler Classic Tenis Turnuvası'nda kendisini gösterdi.

<ı>Çok mutlu göründü

Hollywood'un ünlü komedyenlerinden Bob Hope adına düzenlenen turnuva California kentine bağlı Quinta kasabasında gerçekleştirildi. Birçok ünlü sanatçı ve golfçünün arasında dikkatleri çeken Jordan'ın huzurlu ve mutlu olduğu yüz ifadelerinden gözlendi. Jordan'ın ağzından purosu eksik olmadı.

<ı>Barkley'in yorumu

Turnuvada Houston Rocketsli Charles Barkley de Jordan'ı yanlız bırakmadı. Yıldız basketbolcunun Pro-Am kategorisinde yaptığı atışları izleyen Barkley, ‘‘O şimdi golfün kralı olacak’’ demekten kendini alamadı. Binlerce kişi de Jordan'ın atışlarını izleyebilmek için birbiriyle yarıştı.

<ı>Bob Hope ile sohbet

Müsabakalar sonrasında Bob Hope ile biraraya gelen Michael Jordan, bir süre ünlü aktör ile sohbet etti. Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi'nde (NBA) Chicago Bulls forması altında 6 kez şampiyonluk yaşayan Jordan'ı artık hayranları golf sahalarında takip edeceğe benziyor.

Parke salondan çim sahaya

Rodman:Emekli olmayacağım

Rodman, önceki gün İnternet aracılığıyla basketbola devam kararını şöyle duyurdu: ‘‘Chicago, New York, Los Angeles, tüm bu kentlerde oynayabilirim. Görüşlerini önemsediğim insanlarla uzun uzun tartıştım ve bu sonuca vardım. Gerçekten emekli olmaya kendimi hazır hissettiğimde son kez formamı çıkarıp kortlarda çırılçıplak kalacağım.’’
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler