Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Golcüyü hoca seçecek

Bursaspor'da gündem golcü transferi. Yeşil beyazlı kulüp, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın isteği doğrultusunda takıma dahil edilecek golcü için görüştüğü yıldız futbolcularla sona gelindi.

EMRE KOŞAK - BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME

Seçenekler içinde son kararı ise başarılı çalıştırıcı verecek.

Bony Wilfried transferinde Sparta Prag engeline takılan Bursaspor'da rota yeni isimlere çevrildi. Fildişili oyuncunun olmaması nedeniyle alternatiflere yönelen yeşil beyazlı kulüp, ismini sır gibi sakladığı yıldız golcülerle görüşmelerinde sona yaklaştı. İçinde Kris Boyd gibi önemli isimlerin bulunduğu yıldız futbolcular arasında seçimi ise başarılı teknik adam Ertuğrul Sağlam yapacak. Ayrıca görüşme yapılan futbolcuların sadece Avrupa'da olduğu, Güney Afrika ve Amerikalı futbolcularla Sağlam'ın ilgilenmediği, ismi açıklanmayan yıldızların hepsinin kendi ülkelerinin milli takım kadorlarında bulunduğu öğrenildi.

MEHMET SAK İDDİASI

Öte yandan, bazı yayın kuruluşları Altay'ın genç orta saha oyuncusu Mehmet Sak'ı Bursaspor'un kadrosuna dahil ettiğini idda etti. 21 yaşındaki genç orta saha oyuncusu ile herhangi bir görüşme yapılmadığını ve tamamen forvet transferine odaklandıklarını belirten Bursaspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Mesut Mestan, "Bizim kendi alt yapımızda genç ve yetenekli futbolcularımız var. Hepsi birbirinden değerli. Böyle bir durumda önceliğimiz kendi altyapımızdır" dedi.


 


Bunları da Beğenebilirsiniz