« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Golcülerin savaşı

F.Bahçe’nin forvetteki banko isimleri Anelka-Nobre’nin işleri bu sefer zor. Semih ve Zafer’in hırsı, ikilinin form grafiğinin yükselmesi teknik direktör Daum’un yüzünü güldürüyor.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
F.Bahçe’de işler yolunda.... Ligin ilk yarısını namağlup kapatan ve en yakın rakibi G.Saray’la puan farkının 4 olmasının verdiği avantajla ikinci yarıya moralli başlamayı hedefleyen sarı lacivertliler, Antalya’da idmanları sıkı tutuyor. Özellikle çalışmalarda golcülerin rekabeti ve forma savaşı teknik heyeti sevindiriyor. İlk yarının iki banko ismi Nicolas Anelka (5) ile Marcio Nobre’nin (8) işleri bu sefer bir hayli zor.

İlk yarının sonlarında attığı gollerle herkesin beğenesini kazanan ve takımını sırtlayan (7 gol attı) Semih ve iyileşen Zafer de forma giymek için tatlı bir rekabetin içine girdi. Ligin ilk yarısında başarılı bir grafik çizen ancak sakatlığı nedeniyle son haftalarda takımdan uzak kalan Anelka- Nobre ikilisi şu anda tamamen iyileşti. Semih ve Zafer’in form grafiğini yükseltmesi de Daum’un yüzünü güldürdü.

Alman çalıştırıcı Belek kampında bu 4 oyuncusunun üzerinde titriyor. İlk 3 günlük idmanlarda daha çok kanat organizasyonları ile gol çalışması yaptıran Daum’un kafasındaki ilk iki isim olarak yine Anelka- Nobre ikilisi daha şanslı görünüyor. Antrenmanların en çalışkan ismi olarak da Semih ön plana çıktı. Genç oyuncu genellikle yedek takımda oynamasına rağmen attığı şık gollerle teknik heyetten olumlu not alıyor.

İdman eksikliğini kapatan Zafer de ligin ikinci yarısı için olumlu sinyaller veriyor ve "Yarışta ben de varım" diye haykırıyor. Özellikle basın toplantısında, "F.Bahçe taraftarının kral özlemini bitireceğim" sözleri golcü futbolcunun ne kadar iddialı ve hırslı hazırlandığını ortaya koydu. Semih kendisine verilen görevi en iyi şekilde yaparken, Daum’a adeta "Beni unutma" mesajı veriyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler