Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Golcü almalıyız hocam!

Samsun maçındaki 41 ortanın golle sonuçlanmaması futbolcuları da isyan ettirdi. Sarı lacivertliler, Aykut Kocaman gibi golcü alınmasını istedi.

Ferudun Niğdelioğlu
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe’de Samsunspor maçında rakip ceza sahasına tam 41 orta yapılmasına rağmen gol atılamaması, oyuncuları isyan ettirdi. Rakibi yeterli bir baskı ile kendi yara sahasına hapsedildiğini söyleyen futbolcular yapılan ortalarda forvet oyuncularının yetersiz olduğunu söylediler.

Teknik direktör Aykut Kocaman’ın da forvet transferi istediği ve devre arasında mutlaka bir ileri uç oyuncusu alacaklarını yakın çevresine söylediği belirtiliyor. Kocaman’ın futbolcularını bu konuda haklı bulduğunu belirterek devre arasında bir forvet transferi yapılacağını söylediği iddia edildi.

Borges’i istiyorlar

Fenerbahçe’nin tansfer için en büyük adayının ise Borges olduğu öğrenildi. Santos’ta harika bir sezon geçiren ve 19 gole imza atan başarılı forvet oyuncusunu transfer etmek isteyen sarı lacivertliler, 31 yaşındaki oyuncunun da gelmek istemesi durumunda bu transfer için harekete geçecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz