ANKARA HABERLERİ

Gölbaşı'nda 'Kadına yönelik şiddete hayır' eğitimi

DHA
27.04.2017 - 12:11Son Güncelleme :
DHA

Mehmet DEMİR/GÖLBAŞI(Ankara), (DHA)- GÖLBAŞI Belediyesi ile Gölbaşı Toplum Sağlığı Merkezi işbirliğinde kadınlar için 'Kadına Yönelik Şiddete Hayır' eğitimi verildi.
Gölbaşı Toplum Sağlığı Merkezi Psikoloğu Gülsüm Karaağaç, Mehmet Akif Ersoy Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen eğitimde, kadınlara yönelik şiddet hakkında bilgi verdi. Şiddetin fiziksel, cinsel, psikolojik ve ekonomik olarak 4'e ayrıldığını ifade eden Psikolog Karaağaç, "Kadınlarımıza karşı her türlü şiddete karşıyız. Bunun için kadınlarımızı bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla eğitimler düzenliyoruz" dedi. Psikolog Karaağaç, toplumun zayıf kesimi olarak adlandırılan çocuklar ve kadınlara şefkatli davranılması gerektiğini belirtti. Seminerin sonunda kadınların yaşadıkları sıkıntıları dinleyen Karaağaç, kadınlara önerilerde bulundu.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Gölbaşı'nda 'Kadına yönelik şiddete hayır' eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 12 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gölbaşı'nda 'Kadına yönelik şiddete hayır' eğitimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı