ADIYAMAN HABERLERİ

Gölbaşı MYO'ya öğrenci alımı onaylandı

DHA
28.04.2017 - 09:19Son Güncelleme :
DHA

Ahmet KORKMAZ/ GÖLBAŞI (Adıyaman), (DHA) - ADIYAMAN Üniversitesi Gölbaşı Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’nün, Lojistik Programına Öğrenci alımına YÖK tarafından onay verildi.

Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından geçtiğimiz ay oylanarak YÖK’e gönderilen, Gölbaşı Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Lojistik Programına öğrenci alımına YÖK’ten onay geldi. Normal öğretim ve ikinci öğretim programlarına 50’şer kişi olmak üzere toplam 100 öğrenci alınmasına ilişkin açıklamada bulunan Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nazif Çetin, "Transit geçiş merkezi konumunda bulunan ve içerisinden demiryolu geçen Gölbaşı İlçesinde, Lojistik Programının açılması ve öğrenci alımına onay verilmesi önem taşımaktadır. 3 Yıl üst üste YÖK’ten talep edilen Lojistik Programı Öğrenci alımı talebimiz Türkiye geneli gerekçe gösterilerek geçtiğimiz yıllarda reddedilmesine rağmen gerekçelerimiz güçlendirilerek hazırlanan ve bu yıl yeniden yapılan başvurumuzdan olumlu bir netice almış olmamız bizi sevindirmiştir ve yeni dönemde diğer programlarımız için yapacağımız başvurularımızın da olumlu neticelenmesi konusunda bizi ümitlendirmiştir" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Gölbaşı MYO'ya öğrenci alımı onaylandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 09 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gölbaşı MYO'ya öğrenci alımı onaylandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı