Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gol sesi gelecek

Geçen hafta İstanbul Büyükşehir Belediyesi karşısında kaybedilen 2 puanı bugün telafi edeceklerini öne süren Beşiktaş Başkanı, “Yaptığımız transferlerle eksiksiz bir takım olduk. Daha da önemlisi futbolcularımız arasında büyük bir uyum var. Bu ortamı sezon sonuna kadar koruyup hedeflere ulaşacağız” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ, Antalyaspor ile oynayacağı lig maçının hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla tamamlarken, kulüp başkanı Yıldırım Demirören, takımından bol gollü bir galibiyet beklediğini söyledi.

Transfer döneminde kadrolarını Nihat Kahveci, Michael Fink, İsmail Köybaşı, Erhan Güven, Matteo Ferrari, Rıdvan Şimşek ve Onur Bayramoğlu ile güçlendirdiklerini hatırlatan Demirören, “Sırf transfer yapmış olmak için transfer yapmadık. Nerede eksiğimiz varsa oraya takviye yaptık” dedi.

Yıldırım Demirören, geçen sezonu çifte kupayla kapatan takımının bu sezon da aynı başarıya ulaşacağını öne sürerek, “Yaptığımız transferlerle eksiksiz bir takım olduk. Hepsinden önemlisi futbolcularımız arasında müthiş bir uyum ve arkadaşlık var. Bunu Ümraniye’ye her gidişimde net biçimde görüyorum. Hepsi birbirleriyle gayet iyi anlaşıyor. Bu güzel ortamı sezon sonuna kadar koruduğumuz taktirde iki kupayı yine müzemize götürürüz” ifadesini kullandı.

Antalyaspor maçı öncesi en büyük üzüntüsünün karşılaşmanın seyircisiz oynanacak olması olduğunu dile getiren Beşiktaş Başkanı, “İnönü Stadı’ndaki o sessizliği futbolcularımın atacağı gollerle bozacağız. Buna yürekten inanıyorum. Geçen haftaki İstanbul Büyükşehir Belediyesi beraberliğini bir kaza olarak değerlendiriyorum. Futbolcularım Antalyaspor maçında oynayacakları güzel futbol ve atacakları gollerle ilk haftadaki kaybımızı unutturacaktır” dedi.

Fransa’nın Saint Etienne takımına transferi söz konusu olan Bobo konusuna da değinen başkan Yıldırım Demirören, “Bobo, tüm Avrupa’nın yakından tanıdığı iyi bir golcü. Her işte olduğu gibi bu konuda da kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Eğer Saint Etienne iyi bir para vermeyi kabul ederse Bobo’yu gönderebiliriz” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz