Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gol kralı olurum

Oktay Derelioğlu içini HÜRRİYET'e döktü: "Fenerbahçe'ye kral olmaya geldim. Başta Başkan Aziz Yıldırım, hocam Mustafa Denizli ve taraftarlara bana gösterdikleri ilginin cevabını sahada vereceğim".

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
KRALLIK SÖZÜ

Fenerbahçe'nin transferdeki son bombası Oktay Derelioğlu içini HÜRRİYET'e döktü. Yaklaşık bir aydır sarı lacivertli takımın gündeminde bulunan ve dün sözleşmeyi imzalayan yıldız futbolcu ‘‘Fenerbahçe'de gol kralı olurum. Futbol yaşamım boyunca hiç böyle bir ünvana erişemedim. Fenerbahçe'de bu sezon en başarılı dönemimi geçireceğim’’ dedi.

ORMANDA ÇALIŞTI

Futboldan uzak kaldığı günlerde formunu korumak için hergün Belgrad Ormanı'nda düzenli olarak çalışma yaptığını hatırlatan Oktay, duygularını şöyle dile getirdi. ‘‘Geçtiğimiz yıl futbol yaşamımdaki en büyük hatayı yaptım. Fenerbahçe'de kalmak için biraz daha sabırlı davranmalıydım. Kısmet bugüneymiş’’ dedi.

SON DURAK

Oktay konuşmasını şöyle sürdürdü: ‘‘Takımdaki arkadaşlarımın bir çoğunu tanıyorum. Formamı giyeceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum. Amacım futbol yaşantımı Fenerbahçe'de noktalamak. Her yıl aynı sorunu yaşamaktan bıktım. Gittiğim kulüplerde hiç bir zaman sahadaki futbolumla sorun olmadım. Ancak anlaşılmaz nedenlerle kulüpler verilen sözleri yerine getirmedi.’’

GÜMBÜR GÜMBÜR

Her gittiği kulüpte görevini fazlası ile yaptığına işaret eden Oktay Derelioğlu, ‘‘Ben attığım gollerle hep görevimi yaptım. Aynı performansımı Fenerbahçe'de de sürdüreceğim. Başta Başkan Aziz Yıldırım, hocam Mustafa Denizli ve taraftarlara bana gösterdikleri ilginin cevabını vereceğim. Gümbür gümbür geleceğim’’ dedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz