« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gol atacağım içime doğdu

Eskişehirsporlu futbolcular Sezer Öztürk ile Pele, dünkü Sivasspor maçında kazanılan serbest vuruşu kimin kullanacağına ilişkin tartışmalarının geride kaldığını söylediler.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Eskişehirspor'un 2-1 galibiyetiyle sonuçlanan Sivasspor maçının 90 3'üncü dakikasında kazanılan serbest vuruşla ilgili tartışan Sezer ile Pele,değerlendirmede bulundu.

Öztürk, maçın son dakikalarında kazanılan frikik atışında Pele ile kısa bir gerginlik yaşadıklarını belirterek, her şeyin maçın içinde kaldığını kaydetti.

Maçta performansını tam olarak sahaya yansıtamadığını, ancak galip geldikleri için mutlu olduğunu ifade eden Öztürk, “Son dakikalarda bir itiş kakış oldu, ama kimse yanlış anlamasın. Pele takım için çok önemli bir oyuncu. İkimiz de hırslı olduğumuz için itiş kakışlar oldu. Ama sonuçta galip geldik. Attığı golden dolayı kendisini tebrik ediyorum” dedi.

“GOL ATACAĞIM İÇİME DOĞDU”

Eskişehirspor'da son dakika attığı frikik golüyle maçın kahramanı olan Pele ise “gol atacağının içine doğduğunu” dile getirdi.

Pele, Sivasspor maçının kendileri için zor geçtiğini, çok iyi bir takıma karşı iyi bir futbolla galip gelen tarafın kendilerinin olduğunu kaydetti.

Maçın sonuna kadar mücadelelerini sürdürdüklerini anlatan Pele, şunları söyledi:
“Böyle mücadele ettiğimiz sürece her sonucu alabilecek güçteyiz. Antrenmanlarda frikik çalışması yapıyoruz. Genelde Sezer kullanıyordu, ama içime doğdu, ben kullanmak istedim. Gol attığım için de mutluyum. Sezer ile her zaman arkadaşız, bu böyle devam edecek. Aramızda zerre kadar sorun yok.”

Eskişehirspor, dünkü maçın 90 3. dakikasında Pele'nin Sivasspor ceza sahası önünden kullandığı serbest vuruş sonucunda ikinci golü bulmuş ve karşılaşmayı 2-1 kazanmıştı.

Bunları da Beğenebilirsiniz