« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gökşen'e kırmızı kart

GALATASARAY’da tam 4 yıldır görev yapan Fatih Gökşen’in Ali Sami Yen Stadı’ndaki maçlarda sahaya inme yetkisinin iptal edildiği ortaya çıktı.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME
Başkan Özhan Canaydın’ın 2.döneminde futbol şube sorumlusu ve Ali Sami Yen Stadı’ndan sorumlu idareci olarak görev yapan Gökşen’in Futbol Federasyonu’ndan yollanılan statlara giriş kartında yeni sezonda soyunma odasına, saha içi ve koridorlara girme yetkisinin bulunmadığı ifade edildi.

Gökşen
olayı öğrendiğinde şoke olurken G.Saray idarecilerinin "Bu kartları federasyon gönderiyor. Futbol Federasyonu bu sezon kontenjanı kısıtlı tuttuğu için bizim yapacak bir şeyimiz yok" karşılığı vererek konuyla ilgili topu Futbol Federasyonu’na atmasına rağmen, bu yetki azaltımında Gökşen ile yıldızı barışmayan G.Saray Futbol Şubesi’nin parmağı olduğu iddia edildi.

Sarı kırmızılı yöneticinin yakın çevresine ise, "O koltukta kimse kalıcı değil. Canları sağolsun. Bugüne kadar görev yaptığım süre boyunca kimseye yanlış yapmadım. Gerektiğinde tek başıma G.Saray Kulübü, takımı için göğüs göğüse sorunlarla çarpıştım. Demek ki iyi görev yapmışız, kimseye yanlışımız olmamış ki bizi istemiyorlar. Ama bu konuyu gündeme getirip iyi giden G.Saray’da keyifleri kaçırmak istemiyorum" diye dert yandığı ve basına konuşmaktan kaçındığı belirtildi.

Gökşen’in 1 yıldan bu yana, G.Saray Futbol Şubesi Başkanı Adnan Polat ve idareci Haldun Üstünel ile aralarının açık olduğu bilinirken, bazı idarecilerin de yönetim içinde Gökşen’in varlığından dahi şikayetçi olduğu öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz