Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gökşen: (C) Grubu bizim için biçilmiş kaftan

Galatasaray'ın, Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool, PSV Eindhoven ve Bordeaux ile (C) Grubu'nda yer alması, sarı-kırmızılıları memnun etti. Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Gökşen, "(C) Grubu bizim için biçilmiş kaftan." dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fatih Gökşen, Şampiyonlar Ligi'nde eşleşebilecekleri en iyi takımlardan oluşan bir grupta yer aldıklarını belirterek, "Eşleşmelerden memnunuz, çünkü iyi bir gruba düştük. Tabii ki Şampiyonlar Ligi'nde güçsüz takım yok. Biz de gücümüzü kanıtlayarak buraya geldik. Başarılı olmak için elimizden geleni yapacağız. (C) Grubu bizim için biçilmiş kaftan" dedi.

Şampiyonlar Ligi'nde bu sezon en tehlikeli grup olarak Barcelona, Chelsea, Werder Bremen ve Levski Sofya'nın yer aldığı (A) Grubu'nu gösteren Gökşen, ligdeki en güçlü iki takımın bu grupta yer aldığına dikkat çekti.

Galatasaray'ın Avrupa kupası maçlarında farkını her zaman ortaya koyduğuna değinen Gökşen, "Biz Avrupa'da farklıyız. Kimse bizi Türkiye'deki oyunumuzla değerlendirmesin. Avrupa'da her zaman coşarız" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz