« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Göksel şoku

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray maçından önce omuzundan sakatlanan Samsunspor'un genç kalecisinin üç hafta daha takımdaki yerini alamayacağı belirtildi. Göksel, ‘‘Formda olduğum bir dönemde takımdan ayrı kalmam beni üzüyor’’ dedi.

Genç kaleci 3 hafta yok

Samsunspor'da Göksel şoku yaşanıyor. G.Saray maçından önce yapılan son antrenmanda omuzundan sakatlanan genç kalecinin üç hafta daha takımdaki yerini alamayacağı öğrenildi. Göksel, 'Formda olduğum bir dönemde takımdan ayrı kalmam beni çok üzüyor' dedi.

Seyirciye büyük görev

Kaptan Ercan, G.Saray maçından sonra hakem Metin Tokat aleyhinde söylediği sözlerinden dolayı çok üzgün olduğunu belirtti. Ercan, Kayseri maçına da değinerek, 'Çok zor ve zevkli bir mücadele olacak. Seyircimizi bu maça bekliyoruz' diye konuştu.

Kayseri’yi yeneceğiz

Başkan İsmail Uyanık, yarın sahalarında oynayacakları Kayseri maçında futbolcularından galibiyet istedi. Uyanık, Kayserispor'un geçen hafta G.Antep karşısında aldığı galibiyetle ligde kalmak için umutlandığını belirterek, 'Bu moralle bizden de puan almaya çalışacaklar. Fakat buna izin vermeyeceğiz' diye konuştu.Bunları da Beğenebilirsiniz