« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gökhan'ın kaderi Beşiktaş'ın kararına bağlı

2007-2008 sezonun ardından Beşiktaş ile mukavelesi biten ve bugüne kadar Siyah-Beyazlı kulüp ile yeni bir anlaşma imzalamayan Gökhan Zan'ın, önümüzdeki sezon hangi takımda oynayacağı Beşiktaş Kulübü ile yapacağı son görüşmenin ardından netlik kazanacak.

ÖVÜNÇ ÖZDEM / İSTANBUL,(DHA)
SON GÜNCELLEME

(A) Milli futbol takımının Avrupa Şampiyonası kadrosunda bulunan Gökhan Zan için bir süredir temaslarını sürdüren son UEFA Kupası şampiyonu Zenit Saint Petersburg kulübü Türkiye ile Finlandiya arasında oynanan hazırlık maçında milli futbolcuyu bir kez daha izledi. Rus takımının teknik direktörü Dick Advocaat'ın oyuncunun menajeri Ceylan Çalışkan ile izlediği maç sonrası kesin bir karara varmadığı ve Avrupa Şampiyonası'nda oynanacak karşılaşmalarda bu futbolcuyu izlemeye devam edeceklerini söyledi.

Öte yandan Gökhan Zan'ı transfer etmek isteyen Fransız Kulübü Bordeaux'un da, oyuncunun menajeri ile görüşmeleri sürdürdüğünü ve şartlarda anlaşılması durumunda Zan'ı kadrolarına katabileceği öğrenildi.

Yaşanan bu gelişmeler üzerine bir açıklama yapan Gökhan Zan'ın menajeri Ceylan Çalışkan, milli oyuncuya gelen teklifleri ve görüşmeleri doğruladı. Çalışkan, konu ile ilgili şunları söyledi: "Gökhan Zan için başta Zenit Petersburg olmak üzere 4-5 kulüple daha temas halindeyiz. Ancak bugünden netlik kazanan bir anlaşma yok. Biz Avrupa Şampiyonasının ardından kesin kararımızı vereceğiz. Ancak Gökhan için Beşiktaş Kulübü ile son bir kez daha görüşeceğiz. Eğer Beşiktaş ile anlaşmaya varamazsak diğer teklifleri değerlendireceğiz" dedi.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz