Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gökhan'ın inancı tam

Fenerbahçeli futbolcu Gökhan Gönül, gerçeği yansıtmayan haberler ve futbol dışı söylemlerin, mücadele ruhunu ve azmi bırakmadıkları sürece şampiyon olmalarını engelleyemeyeceğini ifade etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sarı-lacivertli futbolcu, resmi internet sitesinde “Tek hedef şampiyonluk” başlığıyla yaptığı açıklamada zor bir haftayı geride bıraktıklarını, Kardemir Karabükspor maçının ikinci yarısında oyunu domine ederek şampiyonluk yolunda çok önemli 3 puan aldıklarını ve hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemeye devam ettiklerini kaydetti.

Takımdaki havanın şampiyonluğu ne kadar çok istediklerinin bir ispatı olduğunu belirten Gökhan, “Takım olarak kalan son iki maçımızı kazanarak, tüm taraftarlarımızı sokağa dökeceğiz. Hiçbir yalan haber ve futbol dışı söylemler, mücadele ruhumuzu ve azmimizi bırakmadığımız sürece bizim şampiyon olmamızı engelleyemeyecek” ifadelerini kullandı.

Ligde son iki maçın önemini çok iyi bildiklerini kaydederek, taraftarları hafta sonu Kadıköy'de Ankaragücü ile yapacakları maça beklediğini ifade eden Gökhan, “Maçı karnaval havasına çevirerek, amacı belli olan kişilere en iyi cevabı destekleri ile göstersinler. Bizlere düşen görevi en iyi şekilde saha yansıtarak, müsabakadan zaferle ayrılan taraf olmak istiyoruz” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler