« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gökhan'a Napoli kancası

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımların Udinese'de forma giyen Türk asıllı İsviçreli futbolcu Gökhan İnler'e yine aynı ligden Napoli'nin talip olduğu ileri sürüldü.

A.A.
SON GÜNCELLEME
“Corriere dello Sport” gazetesinde yer alan haberde, 26 yaşındaki topçunun ocak ayındaki ara transfer döneminde kendisine daha önce de talip olan Napoli'ye geçebileceği bildirildi.

Konuyla ilgili görüşlerini açıklayan Gökhan İnler, “Ben Udinese'de iyiyim. Transferimle ilgili konuşmayacağım. Benim için önemli olan iyi antrenman yapmak ve iyi oynamak. Transferimle ben değil menajerim ilgilenir” dedi.
İnler, şu an için önlerindeki Chievo maçına odaklandığını ve bu maçın kendileri için çok önemli olduğunu da sözlerine ekledi.

Başarılı futbolcunun menajeri Dino Lamberti de bir radyo kanalına yaptığı açıklamada, “Şu an için böyle bir transfer görüşmesinin olup olmadığını doğrulayamam. Ancak, yarın İtalya'da olacağım ve Udinese Kulübüyle bu konuyu konuşacağım. Napoli'den Gökhan için gelmiş herhangi bir teklif yok, sadece bunu söyleyebilirim. Gökhan, çok başarılı bir oyuncu ve birçok kulüp onu kadrosuna katmak istiyor. Dikkatlice ve sakin bir şekilde karar vermeliyiz. Çünkü benim için oyuncumun iyi bir seçim yapması önemli” şeklinde konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz