« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gökhan Zan'ı bitiren olay

Başakşehir maçı öncesi o zamanki teknik direktör Prandelli; Semih ve Chedjou'nun sakatlıkları nedeniyle Gökhan Zan'ı oynatmak istedi. Ancak tecrübeli futbolcu herhangi bir sakatlığı olmamasına rağmen 'hazır değilim, oynayamam' cevabını verince, savunmanın göbeğinde Hakan Balta-Koray ikilisi görev aldı. Maç 4-0 kaybedilince de Galatasaray yönetimi Gökhan Zan'ın biletini kesti.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

Stopere ihtiyacı olmasına rağmen, bu mevkideki en tecrübeli isimlerden biri olan Gökhan Zan'ı gönderme kararı alan Galatasaray yönetiminin bu kararının sebebi ortaya çıktı.

Sarı kırmızılı takımın eski teknik direktörü Cesare Prandelli; Semih Kaya ve Aurelien Chedjou'nun sakatlıkları nedeniyle Başakşehirspor maçında Gökhan Zan'ı sahaya sürmek istedi. Tecrübeli futbolcu o karşılaşmada uzun bir aradan sonra ilk 11'de oynama şansı bulacaktı.

Ancak Gökhan Zan hafta içinde antrenmanlara çıkmış olmasına rağmen 'hazır değilim, oynayamam' yanıtı verince olanlar oldu.

Prandelli de bu olayı yönetime aynen anlatıp, Gökhan Zan'ı bir daha oynatmayı düşünmediğini söyledi.

Galatasaray, Gökhan Zan'ın oynamadığı Başakşehir maçında savunmanın göbeğine Hakan Balta-Koray ikilisine görev verdi ve sahadan 4-0 mağlup ayrıldı.

Sarı kırmızılı yönetim de farklı mağlubiyetin ardından Gökhan Zan'ın biletini kesti.


Bunları da Beğenebilirsiniz