« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gökhan ve Sezer'den kötü haber

Fenerbahçe - Mersin İdman Yurdu maçının 57. dakikasında sakatlanan Gökhan Gönül ile Sezer Öztürk hastaneye kaldırıldı. Fenerbahçe Kulübü Doktoru Ertuğrul Karanlık iki yızdızın sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

İSTANBUL, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan karşılaşmanın 57. dakikasında sakatlanan Gökhan Gönül, sedye ile kenara alındı..

Sağ arka adalesinden sakatlanan milli futbolcu, Fenerbahçe sağlık ekibinin yaptığı ilk müdahale sonrasında 'adalesinde kopma olabilir' şüphesiyle hastaneye kaldırıldı...

57. dakikada sakatlanan Gökhan Gönül'ün yerine Orhan Şam oyuna dahil oldu.

Gökhan ve Sezerden kötü haber

SEZER DE HASTANEYE KALDIRILDI

Fenerbahçe'de hastaneye kaldırılan bir diğer oyuncu da Sezer Öztürk oldu. Sağ arka alt adalesinde yırtık şüphesi olan Sezer hemen hastaneye kaldırıldı...

KULÜP DOKTORU AÇIKLAMA YAPTI

Fenerbahçe Kulübü Doktoru Ertuğrul Karanlık, Sarı-lacivertli takımın bugün Mersin İdman Yurdu ile oynadığı maçta sakatlanan Gökhan Gönül ve Sezer Öztürk'ün sağlık durumları ile ilgili açıklamada bulundu.

Karanlık, Sezer Öztürk'ün sağ arka alt adelesinde 3. dereceden yırtık, Gökhan Gönül'ün ise sağ arka üst adelesinde kısmi yırtık tespit edildiğini belirtti.

Özer Hurmacı'nın herhangi bir sağlık sorununun olmadığını belirten Karanlık, Özer'in adelesine sadece kramp girdiğini belirtirken, Gökhan ile Sezer'in tedavisine hemen başlandığını ifade etti.

 

 


Bunları da Beğenebilirsiniz