Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gökhan ve Serdar yarıda bıraktı

D.Tiflis maçı öncesi antrenman yapan F.Bahçe’de omzunda yumuşak doku zedelenmesi bulunan Gökhan ve adalesinde sertleşme meydana gelen Serdar Kesimal riske edilmedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

YENİ sezon hazırlıklarının ikinci etabı için Avusturya’da bulunan Fenerbahçe, dün sabah saatlerinde SV Bad Erlach antrenman sahasında yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla çalışmalarını sürdürdü. Sportif Direktör ve Teknik Sorumlu Aykut Kocaman yönetiminde başlayan antrenman, 1 saat 10 dakika sürdü. Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenman, 3 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Taktiksel ve bireysel çalışmalarla noktalandı. Sol omzunda yumuşak doku zedelenmesi bulunan Gökhan Gönül, tedbir amaçlı olarak antrenmana çıkartılmadı. Gökhan, otelin salonunda takımdan ayrı çalışmalar yaptı. Antrenmanın ilk bölümündü sol arka üst adalesinde sertleşme meydana gelen Serdar Kesimal da tedbir amaçlı olarak çalışmayı yarım bıraktı.

Her futbolcuya özel tabanlık

F.BAHÇELİ oyuncular, ağırlık merkezi testlerinden geçti. Takımın konakladığı otelin fitness salonundaki test, Kulüp Doktoru Doç.Dr. Burak Kunduracıoğlu gözetiminde, Almanya’dan Avusturya’ya gelen özel bir ekip tarafından gerçekleştirildi. Sarı lacivertlilerin tüm oyuncuları, sakatlıkları en aza indirgemek için yapılan ağırlık merkezi testlerine tabi tutuldu. Kulüp Doktoru Kunduracıoğlu, spor ayakkabısı üreten bir firmaya ait ekibin gerçekleştirdiği testler sonucu, oyuncular için özel tabanlıklar üretileceğini bildirdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz