« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gökhan Ünal: Avrupa'dan teklif gelirse ayrılırım

Kayserispor'un transferdeki gözde isimlerinden, milli takımın değişmez oyuncusu Gökhan Ünal, hakkındaki yakıştırmalara, söylentilere öfkeli genç oyuncu "Şunu herkes bilsin, Kayserispor'u ve Kayseri kentini çok seviyorum. Beni yıldız yapan bu takımdan bir kez daha söylüyorum Avrupa takımı olursa ayrılacağım. Zira, benim de kendime göre hedeflerim var. Avrupa'da top koşturmak istiyorum. Ne yöneticilerimle,ne teknik direktörümle, ne de takım arkadaşlarımla bir sorunum yok. Ben bildiğiniz, tanıdığınız Gökhan Ünal'ım hiç değişmedim" diyor.

Oktay ENSARİ / KAYSERİ (DHA)
SON GÜNCELLEME

Takım arkadaşları Ali Turan ve Kamber ile birlikte Kayseri'nin Melikgazi ilçesi, Gültepe mahallesindeki bir apartmandan daire satın alarak, sarı kırmızılı oyuncularlma komşu olan Gökhan Ünal "Kayseri'yi çok seviyorum. Kulüp yöneticilerim, bana hep destek oldu. Teknik kadro ve oyuncu arkadaşlarımda öyle. Ama bazıları öküz altında buzağı arıyor. Gençlerbirliği maçında yorgun olduğum için Tolunay hocam beni oyundan alıyor, terli terli oturmayayım diye maçın bitimine 3 dakika kala soyunma odasına duş almam için gönderiyor bu bile söz oluyor, dedikodusu yapılıyor. Benim ne yönetici ağabeylerimle ne takım arkadaşlarımla ne de teknik kadrodaki hocalarımla bir sorunum yok. Kişilik olarak da, davranış olarak da hiç değişmedim. Havalara filan girmedim. Hem milli takımın formasının hem de Kayserispor kulübünün formasının ağırlığını şimdi daha fazla hissediyorum. Transferde tercihim kulübümden yana oldu. Ama, Avrupa'ya gitmek gibi bir hedefim var. Bunu da çok istiyorum. Şayet kulübümünde menfati söz konusu olursa sezon sonunda Avrupa'ya gitmek isterim" şeklinde konuşuyor

Kayserispor'un golcü futbolcusu Trabzonspor maçı için ise "Çok gol kaçırıyoruz ve kolay gol yiyoruz. Bir kısmetsizlik var. Bunu üzerimizden en kısa sürede atacağız. Zira biz iyi takımız" diye sözlerini tamamladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler