« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gökhan Güleç: Forma için her şeyi yapacağım

Bursaspor'a geçtiğimiz sezon transfer olan ve fazla forma şansı bulamayan Gökhan Güleç, "Bu sezon formayı kazanmak için her şeyi yapacağım" dedi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Geçtiğimiz sezon teknik direktör Samet Aybaba döneminde transfer olan ve 3 teknik adam değiştiren, ardından da fazla forma şansı bulamayan Gökhan Güleç, Bursaspor'un Avusturya kampını değerlendirdi ve gelecek sezonla ilgili hedeflerini açıkladı. Kampın güzel geçtiğini, bulundukları yerin muhteşem olduğunu belirten Gökhan, "Kamp çok neşeli geçiyor. İnşallah bundan sonra da böyle devam edip sezona en iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz" dedi.

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

Bu sezonki forma şansını değerlendiren Gökhan Güleç, her takımda rekabetin bulunduğunu belirterek, "Hepimizin formayı kapmak için elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Formayı kazanmak için her şeyi yapacağım. Bunun sonucunda Bursaspor'un menfaatleri ön plana çıkacaktır. Rekabet olduğu yerde başarı da olur" diye konuştu. Yeni sezonla ilgili gol hedefi koymak istemediğini de belirten Gökhan Güleç, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Forma giydiğim süreçte, mesela geçen sene bin 200 dakikada 6 gol attım. İşte bu ortalamanın altına inmek istemiyorum. Özellikle geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında takımın gerçekleştirdiği çıkış sonucu taraftar da takıma sahip çıktı. Bursalı olduğum için, aldığımız olumlu tepkileri gördüğüm zaman çok seviniyorum. Bursa başarıya hasretti ve geçen sezon bu hasreti söndürdük. Bundan sonra, Bursaspor altıncılıktan aşağıya inmemeli. Herkes Bursaspor'un coşkusunu, başarılı olduğunda neler yapabileceğini gördü. Takımımıza destek sağlandığı takdirde yeri daha üst sıralar olacaktır."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler