GeriFutbol Gökhan Gönül'den Ersun Yanal açıklaması
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  33
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gökhan Gönül'den Ersun Yanal açıklaması

Gökhan Gönül'den Ersun Yanal açıklaması
refid:26976150 ilişkili resim dosyası

Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusu Gökhan Gönül, teknik direktör Ersun Yanal'ın istifasında parmağı olduğu iddialarına sert çıktı.

Bu tarz haberlerin kasıtlı çıkarıldığını vurgulayan Gönül, camiayı içeriden yıkmaya çalışıldığını belirtti. İstifa olayının Ersun Yanal'ın kişisel kararı olduğunun altını çizerek, dedikoduları yayanları kınadı.

VE İSMAİL KARTAL GÖREV BAŞINDA

ERSUN YANAL RESMEN İSTİFA ETTİ

Sarı lacivertli futbolcu Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Bugün Ersun hocanın istifa ettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım.

Bu tarz kriz ve istifa durumlarında sürekli su yüzüne çıkan ve Fenerbahçe Camiası'nı içeriden yıkma çabasında olanlar, bu bir görevden alma değildir.

Ersun Hoca'nın kendi iradesiyle vermiş olduğu karar gerçeğini başka yönlere çekip; sanki şahsım ve takım kaptanlarım Ersun Hoca'yı istemiyor gibi gösterenlerin, gerçekte Fenerbahçeli olmadıklarını bizler çok iyi biliyoruz. Siz Fenerbahçeliler de bilin.

ERSUN YANAL'IN YERİNE KİM GEÇECEK

AZİZ YILDIRIM 16 YILA 16 HOCA SIKIŞTIRDI

Ne ben, ne de kaptanlarım; bugüne kadar kimsenin ekmek parasıyla ya da kariyeriyle oynayacak karakter ve kişilikte olmadık. Olmayız da!

Ve Unutmayın ki; herkes söylem ve eylemlerinde kendi ahlakının gereğini sergiler."

Gökhan Gönülden Ersun Yanal açıklaması


Yorumları Göster
Yorumları Gizle