« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gökhan Gönül: Umarım sağlam bir tokat yemişizdir

Gökhan Gönül 2-0 mağlup oldukları Akhisar karşılaşması sonrasında yaptığı açıklamalarda sarı lacivertli camiaya 'birlik beraberlik' mesajları verirken ilginç de bir yorum yaptı: "Umarım sağlam bir tokat yemişizdir."

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Gökhan Gönül'ün açıklamaları şu şekilde: "Maçtan sonra skorun üzerine konuşulacak bir şey yok açıkçası. Ligin başı belki ama rakiplerimizi puanlar kaybettiği haftalarda bizim punalar almamız gerekiyordu. Hiç puaan almadığı haftalarda da puan almamız gerekiyor. Biz her maça galibiyet parolasıyla çıkıyoruz. Zemininin ne kadar kötü olduğu görünüyor. Bahenler üretip duruyoruz zemin hakkında ama durum böyle. Sulanması da gerekirdi zeminin ama rakip futbolcular sulanmamasını istediler. Yapacak bir şey yok."


"Umarım bu hafta sağlam bir tokat yemişizdir"
"Geçen sene de tokat yemiştik ve takım olarak toparlanmıştık. Umarım bu hafta da sağlam bir tokat yemişizdir geçen sene de o tokatta toparlandığımız gibi toparlanırız. Ligin daha 4. haftası. Başka takımlar ne problemler yaşıyor benim ilgilendirmiyor. Hepimiz lig bittiğinde mutlu olacağız, bizim için önemli olan şampiyonluktur. İstediklerimni söyleyebilirler. Mağlup olduk. Fenerbahçe güçlü bir takım buaradan ne olursa olsun mağlup olmadan ayırlmak zorundaydık. Birlik olmamız gerekiyor. Gönül kırgınlıklarını bir kenara bırakalım."

"Herkes üzerine düşeni sonuna kadar yapmak zorunda. Herke kötü pasa atabilir, kötü şut atabilr ama mücadele etmemezlik yapamazdık. Kaptanlar ve diğer futbolcular diye bir şey kabul etmiyorum. Herkes bu takımda emek sarfediyor, mücadele ediyor, kaptanlar bu takımın abileri. Kaptan ve futbolcu arasında bir ayrım yok. Ben bugün kaptan olarak çıktım, kötü performans sergilediysem sergilememe gerekir. Bu formalya her şeyimizi sahaya vermemiz gerekşyor. Böyle maçlarda puan kaybettiğimiz zaman içim kan ağlıyor. Biz hep dik durduk."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler