Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gökhan Gönül: İş çevirmedik hep dürüst olduk

Fenerbahçeli Gökhan Gönül, teknik direktör Ersun Yanal'ın istifasından futbolcuların sorumlu olduğu iddiasını şiddetle yalanlayarak, "Biz her zaman doğru dürüst olduk. Kimsenin arkasından iş çevirmedik. İnanmayan, ona sorsun" dedi.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe'nin tecrübeli futbolcusu Gökhan Gönül, yeni sezon öncesi sarı-lacivertli taraftarlara önemli mesajlar verdi. Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki Fenerium mağazasında düzenlenen etkinlikte, takım arkadaşı Bruno Alves'le birlikte taraftarlar için, forma ve çeşitli ürünleri imzalayan Gökhan Gönül, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Yeni sezon öncesi bazılarının takım içinde sıkıntı çıkarmak istediğini savunan Gökhan, taraftarların bunlara kulak asmamasını ifade ederek, şunları kaydetti:

"Son dönemde araya bazı sıkıntılı insanlar girip, yönetim, futbolcular ve taraftarın arasında sıkıntı varmış algısı oluşturmaya çalışıyor. Fenerbahçe taraftarından isteğim, bu tip insanları aramıza sokmayıp, kulübün içinde dış etkenlerden dolayı krizin çıkmasına engel olsunlar. Söylediklerim yine bazıları tarafından yanlış anlaşılabilir. O grubun, 'kulüpte bir grup' diye konuşulanlarla alakası yok. Ben o grupla sıkıntı yaşamıyorum, kimsenin de yaşamasını istemem. Çünkü hepimiz Fenerbahçeliyiz. Fenerbahçe'nin başarısı için buradayız. Taraftarlarımız, araya böyle ufak tefek giren insanlara, aslında doğru olduğunu bildiği bir şeyi başka türlü yansıtmaya çalışan insanlara da kulak asmasınlar."


HEPİNİZDE HOCANIN TELEFONLARI VAR
Teknik direktör Ersun Yanal'ın gidişinden futbolcuların sorumlu olduğu yönündeki iddiaları şiddetle yalanlayan Gökhan Gönül, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Biz her zaman doğru dürüst olduk. Kimsenin arkasından iş çevirmedik. (Basın mensuplarını göstererek) Hepinizde hocanın telefonları var. Biz, ne zaman sıkıntılı olsa yanında olduk. Destek mi olduk, köstek mi olduk, arayıp sorabilirsiniz. Olayın gerçek yüzünü öğrenebilirsiniz. Futbolcularla alakalı bir şey değil. Taraftarımız bundan sonraki maçlara, daha önce konuşulan hiçbir şeyi umursamadan gelsin. Sosyal medyada bizi karıştırmak için yazılan, tamamen uydurma haberlere kulak asmasınlar. Dördüncü yıldız için 'bir' olarak başlamalıyız. Biz, taraftarımız olmadan bir hiçiz."


İmza gününde Meireles'e benzeyen taraftarın da gelmesi ilginç görüntüler ortaya çıkardı...

Gökhan Gönül: İş çevirmedik hep dürüst olduk


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler