GeriFutbol Gökhan Gönül, Beşiktaş'a imzayı attı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  47
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gökhan Gönül, Beşiktaş'a imzayı attı

Gökhan Gönül, Beşiktaş'a imzayı attı

Fenerbahçeli futbolcu Gökhan Gönül, Beşiktaş'a imzayı attı.

A Spor'un haberine göre; Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Gökhan Gönül, Beşiktaş'a resmen imzayı attı. Sarı-Lacivretli kulüple sözleşmesi biten Gönül'ün, Beşiktaş ile yaptığı sözleşmenin 4 yıllık olduğu öne sürülüyor.

Beşiktaş'ın Gökhan Gönül için yapacağı imza töreni Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın umreden döndükten sonra gerçekleşecek.

TÖRE 7, QUARESMA 17, GÖNÜL İSE 77 GİYECEK
Beşiktaş yönetimi, Gökhan Gönül’ün 77 numaralı formayı talep ettiğini ifade ederek bu oyuncu için önemli miktarda forma bastırıldığını belirtti. Hatırlanacağı gibi başarılı futbolcu eski takımı Fenerbahçe’de de bu numara ile mücadele ediyordu.

GÖRKEMLİ BİR TÖREN YAPILACAK
Yurt içi ve dışındaki, Kartal Yuvaları mağazalarından Gökhan Gönül için forma talebi geldiğini ifade eden yöneticiler, “Gökhan Gönül transferi konusunda yönetimimiz görkemli bir sözleşme töreni hazırladı. Aynı törende Gönül, Beşiktaş’ta giyeceği forma numarası olan 77’yi de tanıtacak” yorumunu yaptı. Gökhan Gönül’ün vücudundaki kartal dövmesi nedeniyle özel tişörtler de basılacağı ileri sürüldü.

Gökhan Gönül, Beşiktaşa imzayı attı

SOSYAL MEDYA HESAPLARINI DÜZENLEDİ
Gökhan Gönül, akşam saatlerinde Twitter hesabından Fenerbahçe'nin 2011 şampiyonluğu fotoğrafını kaldırıp yerine İstanbul fotoğrafı koydu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle