« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gökdeniz Tahkim'e gidiyor

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından 10 ay ceza alan Gökdeniz Karadeniz'in cezanın düşürülmesi için Tahkim Kurulu'na başvuruda bulunacağı bildirildi. Gökdeniz'in büyük olasılıkla çarşamba günü başvurusunu yapacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun, adı bahis şikesine karışması ve yaptığı itirafların ardından 10 ay ceza verdiği Gökdeniz Karadeniz'in geleceğiyle ilgili olarak Trabzonspor yönetimi dün akşam dün bir görüşme yaptı.

ÖZÜR DİLEDİ İDMANLARA ÇIKIYOR

Kulüp başkanı Atay Aktuğ, teknik direktör Vahid Halilhodziç ve Gökdeniz'in bulunduğu toplantıda, başkan Atay Aktuğ ve yönetim kurulu üyelerinden özür dileyen Gökdeniz Karadeniz'in hafta sonundaki Samsunspor maçından sonra bordo-mavili takımla idmanlara çıkmasına karar verildiği belirtildi.

"ŞANS VERMEK LAZIM"

Gökdeniz Karadeniz'in, görüşmede, “1,5 aydır futbol oynamadım. Futbolcu çok özledim. Takımımda Futbol oynamaya devam etmek istiyorum” dediği, bordo-mavili takımın yeni teknik direktörü Vahid Halilhodziç'in ise Gökdeniz'in antrenmanlara çıkmasına sıcak bakarak, ”Kendisine şans vermek lazım” dediği öğrenildi.

Kulüp başkanı Atay Aktuğ'un ise Gökdeniz'in Trabzonspor'un oyuncusu olduğunu belirterek, “Gökdeniz, hata işledi ve cezasını çekecek. Gökdeniz'i kazanmak istiyoruz” dedi.
  
TAHKİM'E BAŞVURUYOR

 
Bu arada Gökdeniz Karadeniz'in de verilen 10 aylık cezayı düşürmesi için Tahkim Kurulu'na gideceği, başvurusunu da büyük olasılıkla Çarşamba günü yapacağı kaydedildi.

Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun Gökdeniz'in cezasının düşmesini beklediği ve büyük olasılıkla ikinci yarıdaki maçlarda futbol oynamasını düşündüğü öğrenildi.

Gökdeniz'in askere gitmesi gibi bir durumun sözkonusu olmadığı da bildirildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz