GeriSpor Gökçek: Doğan’ı ben yendim
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gökçek: Doğan’ı ben yendim

Ankaraspor Onursal Başkanı,"Hasan Doğan’la aramızda sorun vardı. Ama sonunda maçtan Doğan mağlup ayrıldı" dedi.

ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı ve Ankaraspor Onursal Başkanı Melih Gökçek, Futbol Federasyonu eski başkanı Hasan Doğan’la yaşadığı sorundan kendisinin galip çıktığını söyledi. Radyospor’da Candaş Tolga Işık’ın sorularını yanıtlayan Gökçek, "Melih Gökçek seçimlerde gövde gösterisi mi yaptı?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Hasan Doğan’ın Ankaraspor’a karşı özel bir husumeti var. Ankaraspor’un arkasında belediye var. Ankaraspor liglerden çekilmeli. Belediye bu işin içinden eline çekmeli diye... Daha sonra da Ankaraspor Başkanı Hilmi Gökçınar, Kulüpler Birliği başkanlığına aday oldu ve kulüpler Hilmi Bey’i seçeceğine de söz verdi. Bazı hadiselere ben de şahit oldum. Hasan Doğan bütün kulüp başkanlarını telefonla teker teker arayıp Ankara Sheraton’da topladı.

Ve oradaki insanlara baskı yapmak suretiyle, onları Kulüpler Birliği Toplantısı’na göndermedi. Yaptığı baskı neticesinde Özhan Canaydın’ı seçtirdi. Ben de kendisine haber gönderdim dedim ki, "Bu maçın ilk devresi 1-0 galip, ama bu maçın ikinci devresi daha var." Sonunda da Hasan Doğan maçtan mağlup çıktı. Hadise bu."

Yorumları Göster
Yorumları Gizle