ZONGULDAK HABERLERİ

Gökçebey’de Teneke Tavuk Tanıtım Filmi Çekildi

IHA
30.10.2015 - 10:02Son Güncelleme :

GÖKÇEBEY DE TENEKE TAVUK TANITILDI

IHA

İl Özel İdaresi ve BAKKA’nın ortaklaşa Zonguldak Yöresel Yemek ve Ürünlerinin tanıtım projesinde, Gökçebey İlçesi Teneke Tavuk Kebabı ile Örmeci Köyü Bayraktepe Mevkiinde tanıtım filmi çekildi.
Tanıtım filminin çekimine İl Özel İdare Yöneticileri, BAKKA Yöneticileri, Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Bakacakkadı Belediye Başkanı Sezgin Özdemir, Bölge Sanatçıları Ramazan Aydemir, İbrahim Kazım Basatlı, Zonguldak Kanatlı Hayvan Üreticileri Yönetimi ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Zonguldak Kanatlı Hayvan Üreticileri Federasyonu Başkanı Osman Bayraklı, "Gökçebey ilçemizin tanıtımı ile ilgili güzel bir projeye imza attık. İlçemizin tanıtımı için birlik olarak elimizden gelen katkıyı sağlayacağız. İl Özel İdaresi ve BAKKA’nın ortaklaşa düzenlediği tanıtım filmine destek olan Özel İdare Genel Sekreterimiz Recep Demirtaş’a, BAKKA Yöneticilerine, Gökçebey Belediye Başkanımız Vedat Öztürk’e, Bakacakkadı Belediye Başkanımız Sezgin Özdemir’e, birlik yönetim kurulu üyelerime, bölgemiz sanatçılarına ve tüm Gökçebey halkına teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Gökçebey’de Teneke Tavuk Tanıtım Filmi Çekildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 10 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gökçebey’de Teneke Tavuk Tanıtım Filmi Çekildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı