« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gökçeada’da Estonya Rüzgarı devam etti

Epirden 2009 Beach Volleybol Şampiyonasının 3. Ayağı olan Gökçeada Etabını Anna Kristina-Darja ikilisinden oluşan Estonya kazandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Estonya almış olduğu bu birincilikle Eskişehir ‘den sonra ikinci şampiyonluğunu da kazanmış oldu. Gökçeada etabının ikinciliğini Anna ve Marta’dan oluşan Polonya takımı kazandı. Üçüncülüğü ise Bojana-Marijana ikilisinden oluşan Sırbistan takımı kazandı. Gökçeada’da kiAydıncık koyundakiyapılan şampiyonada Fair play ödülünü Polonya’dan Anna alırken, en iyi defans oyuncusu ödülünü Moldova’dan Tatiana kazandı. En iyi blok yapan oyuncu ödülünü Romen Luiliana aldı. En iyi smaçör ödülünü yine Estonya’dan Darja kazandı. Gökçeada etabını çok sayıda voleybol sever ve tatilini Gökçeada’da geçiren yerli ve yabancı turistler ilgi ile izledi.

Norveçli’ler yine geldi

EPİRDEN 2009 BEACH VOLLEYBOL turnuvasının dördüncü etabı olan Edremit Güre turnuvasına Norveç takımı da katılıyor. Elin ve Hanne’den oluşan ikili antrenmanlardaturnuva da söz sahibi olacağını gösterdi.

Estonya’da partner değişikliği

EPİRDEN 2009BEACH VOLLEYBOL turnuvasının başladığı İstanbul’dan beri Estonya takımını oluşturan Anna Kristina ile Darja’nın birlikteliği sona erdi. Daha önceden planlandığı üzere Güre etabından itibaren Anna Kristina geçen seneki partneri olan Oksana ile buluştu. Çok daha güçlü olacağı bütün takımlar tarafından bilinen yeni Estonya’nın alacağı sonuçlar da merakla bekleniyor.

Brezilyalılar yeniden geliyor

EPİRDEN 2009BEACH VOLLEYBOL turnuvasının İstanbul etabından oynadıkları muhteşem voleybolile gönüllerde taht kuran ve şampiyonlukla ayrılan Brezilya ekibi umumi istek üzerine yeniden geliyor.Naiana ile Luciana’dan oluşan Brezilya ekibi Gemlik-Kumla etabından itibaren yeniden Türk Plaj Voleybolu Severlerle birlikte olacak…

Epirden Plaj voleybolu rekora koşuyor

EPİRDEN BEACHVOLLEYyeni bir rekora daha ulaştı. 2009 turnuvası kapsamında yapılan 4 etapla 119 turnuva yaparak kırılması güç bir rekora imza attı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz