« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Goias: Lima'nın transferi için Fenerbahçe ile görüşeceğiz

Fenerbahçe'nin transfer döneminde ilgilendiği 21 yaşındaki golcü Erik Lima hakkında kulübü Goias'tan da bir açıklama geldi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Kulübü'nden perşembe günü Erik Lima ile ilgili yapılan açıklamada, "Bahse konu oyuncuyla ilgili, yaz transfer döneminde bir görüşmemiz olmuştur ancak herhangi bir anlaşma sağlanmamıştır. Devre arası transfer dönemi için ise herhangi bir anlaşmamız bulunmamaktadır" denilmişti.

Goias: Limanın transferi için Fenerbahçe ile görüşeceğiz
Goias Kulübü de Lima'nın durumuyla ilgili bir açıklama yayınlayarak transferdeki son durumu ortaya çıkardı. İşte o açıklama:

"LIMA'NIN ARALIK AYINDA TRANSFERİ İÇİN GÖRÜŞMELER YAPACAĞIZ"
"Şeffaflığı ve etik anlayışı ile övünen bir kurum olan Goias Spor Kulübü, forvet Erik hakkındaki işlemi açıklamakla zorunludur. Goias Başkanı Dr. Sergio Rassi; bu konudaki tüm röportajlarda, uluslararası transfer dönemi içerisinde Erik için resmi teklif geldiğini ancak transferin gerçekleşmediğini açığa kavuşturmuştur. Bununla birlikte, ilk teklife aracılık eden iş adamı tarafından; oyuncuyu Aralık ayında yeni kulübüne göndermek için müzakerelerin hayata geçirilmesi konusunda sözlü anlaşmaya varıldı." (Fanatik)

Goias: Limanın transferi için Fenerbahçe ile görüşeceğiz FENERBAHÇE YÖNETİCİSİ: MİLLİ TAKIMIN BAŞINA KOCAMAN GEÇSİN


Bunları da Beğenebilirsiniz