« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Göğsümüzü kabarttılar"

Banvit Basketbol Kulübü Genel Menajeri Turgay Çataloluk, Beko Basketbol Ligi'ne yükselmek için mücadele eden Genç Banvitlilerin başarısını övdü.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Banvit Basketbol Kulübü Genel Menajeri Turgay Çataloluk, TB2L Final Grubu 1. Devre müsabakalarını 3'te 3 yaparak lider tamamlayan Genç Banvitlilerin başarısına dikkati çekerek, ''Genç Banvitlilerin gelmiş olduğu nokta göğsümüzü kabartmaktadır'' ifadesini kullandı.

Çataloluk, yazılı açıklamasında, kulüp olarak sezon başından beri gösterdikleri ''Final Grubu'na kalma'' hedefini gerçekleştiren gençlerin, performanslarını da bir üst seviyeye taşıyıp taraflı tarafsız tüm izleyenlerin takdirini kazandıklarını belirtti.

Turgay Çataloluk, şunları kaydetti:
''Öncelikle belirtmek isterim ki; Genç Banvitlilerin gelmiş olduğu nokta göğsümüzü kabartmaktadır. Bu pırıl pırıl gençlere şans verildiğinde neler yapabileceklerini tüm basketbol kamuoyuna net olarak göstermektedirler. Eğer gençlerimiz Beko Basketbol Ligi'ne çıkarlarsa yapılmayanı yapmış olacaklar ve bir ilçenin iki takımla temsil edilmesini sağlayacaklardır. Bu da hem Banvit ailesi hem de Bandırma ilçesi için büyük gurur kaynağı olacaktır. Ama kesinlikle unutmamalıyız ki sporda rehavete yer yoktur. Şimdiden Beko Basketbol Ligi'ne çıkmışız gibi düşünemeyiz ve çok dikkatli olmalıyız. Eskişehir'e sadece küçük bir avantajla gidiyoruz. Eğer dikkatli olmazsak her biri çok değerli ve potansiyelli olan diğer 3 takım da en az bizim kadar şans sahibi olur. Dolayısı ile disiplinimizi koruyarak hedefimize ulaşmak istiyoruz ve hem teknik-idari ekibimize hem de sporcularımıza yürekten inanıyoruz.''

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz