ZONGULDAK HABERLERİ

GMİS Kozlu Şube Başkanı Kolçak:

IHA
25.02.2015 - 14:59Son Güncelleme :

GENEL MADEN İŞÇİLERİ SENDİKASI KOZLU ŞUBE’NİN 10. OLAĞAN GENEL KURULUNDA ŞUBE BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN HÜSEYİN KOLÇAK, KUYU BAŞINDA BİR KONUŞMA YAPARAK MADENCİYE TEŞEKKÜR ETTİ.

IHA

Genel Maden İşçileri Sendikası Kozlu Şube’nin 10. Olağan genel kurulunda şube başkanlığına seçilen Hüseyin Kolçak, kuyu başında bir konuşma yaparak madenciye teşekkür etti.
Sabah vardiyasına gelen ve gece vardiyasında işten çıkan madenciye konuşan Kolçak, “Bize büyük sorumluluk yüklediniz. Tüm mücadelemiz sizlere layık olmaya çalışmak ve hak alma mücadelesinden yılmadan başarıya ulaşmaktır. Hak alma mücadelemizin ilk safhası önümüzde bir toplu iş sözleşme süreci var. Taslak geçtiğimiz günlerde Genel Başkanımız tarafından Kamu-İş’e sunuldu. Yer ve tarih belirlendikten sonra toplu sözleşme oturumlarımız başlayacak. Çıktığımız bu yolda mücadeleyi birlikte sürdüreceğiz ve birlikte başaracağız” dedi.
Kozlu önceki dönem şube başkanı Şaban Kaptan’ında veda konuşması yaptığı toplantıya GMİS Kozlu Şube Sekreteri Muhammet ardıç, Şube Mali Sekreteri Binali Acun, Şube Teşkilat Sekreteri Raif Öztürk de hazır bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden GMİS Kozlu Şube Başkanı Kolçak: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 14 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça GMİS Kozlu Şube Başkanı Kolçak: haberi güncellenecektir.

ZONGULDAK NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:13
 • Guneş
  08:03
 • Öğle
  12:58
 • İkindi
  15:17
 • Akşam
  17:31
 • Yatsı
  19:09
Sayfa Başı