GAZİANTEP HABERLERİ

GKV’li sporculara ödül yağmuru

DHA
29.03.2017 - 09:05Son Güncelleme :
DHA

GAZİANTEP, (DHA) - GAZİANTEP Kolej Vakfı Özel Ortaokulunda düzenlenen törenle çeşitli sportif faaliyetlerde başarı elde eden öğrenciler ödüllendirildi. Gerek ferdi gerekse takım oyunlarında elde edilen derecelerinden dolayı ödüllendirilen öğrenciler elde ettikleri başarının mutluluğunu yaşarken, önümüzdeki süreçlerde daha iyi başarılar elde etmek için var güçleriyle çalışacaklarını ifade etti.

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşcan’ın da katıldığı ödül töreninde 2016-2017 eğitim öğretim yılı GKV Özel Ortaokulu’nun katıldığı çeşitli sportif faaliyetlerde derece elde eden spor takımları ve ferdi branşlarda yarışan sporculara madalya ve başarı belgeleri verildi. Derece yapan takımlar arasında GKV Özel Ortaokulu Yıldız Erkek Basketbol Takımı, Küçük Erkek Basketbol Takımı, Küçük Voleybol Kız Takımı, Tenis Erkek Takımı, Tenis Kız Takımı, Küçük Yüzme Kız Takımı sporcuları ödüllendirilirken, farklı branşlarda ferdi yarışan sporcularda ödüllerini alkışlar arasında Can Hoşcan ve müdür yardımcısı Yeliz Bircan’dan aldı. Düzenlenen törende takımların başarısında büyük rol oynayan Beden Eğitimi Zümre Başkanı Ebru Akgül, antrenör Mahmut Şahinler ve Beden Eğitimi Öğretmeni Hakan Kaplan’a da günün anısına ödül verildi. 2016-2017 eğitim öğretim yılının akademik başarılar yanında sportif başarılarla da taçlandırıldığını ifade eden GKV Özel Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşcan, eğitim ve sporun birbirinden ayrılmaz iki unsur olduğunu ifade ederek, başarılı sporcuları ve onların başarısında büyük emekleri bulunan teknik adamlar ve beden eğitimi öğretmenlerini kutları.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden GKV’li sporculara ödül yağmuru hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 09 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça GKV’li sporculara ödül yağmuru haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı