GAZİANTEP HABERLERİ

GKV’de Cumhuriyet Coşkusu Resim Sergisiyle Start Aldı

IHA
26.10.2015 - 17:26Son Güncelleme :

CUMHURİYETİN KURULUŞUNUN 92. YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE, GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI TARAFINDAN DÜZENLENEN KUTLAMA ETKİNLİKLERİ COŞKULU TÖRENLERLE BAŞLADI.

IHA

Cumhuriyetin kuruluşunun 92. Yıldönümü nedeniyle, Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları tarafından düzenlenen kutlama etkinlikleri coşkulu törenlerle başladı.
GKV’li öğrenciler tarafından yapılan resimlerden oluşan serginin açılışı konukları duygulandırırken sergiyi gezen GKV Özel Okulları Genel Müdürü Müfit Taşlıyar minik ressamları kutladı.
Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları’ndaki kutlamalar, “Atatürk” konulu resim sergisinin açılışı ile start aldı. Atatürk portrelerinden oluşan serginin açılışını GKV Özel Okulları Genel Müdürü Müfit Taşlıyar, okul yöneticileri ve öğrenciler birlikte yaptı.
Açılışın ardından okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler resim sergisini gezdi. GKV Özel Okulları Genel Müdürü Müfit Taşlıyar öğrencilere yaptığı konuşmada, ” GKV Özel okulları kuruluşundan bu yana Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı olarak öğrenci yetiştirmiş ve yetiştirmeyen de devam edecektir. Bugün gördüğüm bu resimler beni çok duygulandırmıştır. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederim"dedi.
Sergiyi gezen Taşlıyar öğrencilerden yaptıkları resimler hakkında da bilgiler aldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden GKV’de Cumhuriyet Coşkusu Resim Sergisiyle Start Aldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça GKV’de Cumhuriyet Coşkusu Resim Sergisiyle Start Aldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı