Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gitmiyorum

Daum: ‘‘Sözleşmem sona ermeden Beşiktaş'tan ayrılmam.’’ Alman hoca, ülkesinden transfer teklifleri aldığını ancak dönmeyi düşünmediğini belirtirken, ‘‘Ben sözümün eriyim. Sezon sonuna kadar sözleşmemin devam ettiği takımımı yüz üstü bırakıp gitmem’’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
KABUL ETMEM

Beşiktaş Teknik Direktörü Christoph Daum, siyah beyazlı takımla sözleşmesinin devam ettiğini belirtti ve ayrılmayı düşünmediğini söyledi. Ülkesinden transfer teklifleri aldığını doğrulayan Daum, ‘‘Almanya defteri benim için kapanmıştır. Servet verseler, kabul etmem. Ben sözümün eriyim. Beşiktaş'ı yüz üstü bırakıp gitmem’’ dedi.

BAŞARI SÖZÜ

Verdiği demeçlerin farklı boyutlara çekildiğinden dert yanan Alman hoca şunları söyledi: ‘‘Herkes günü kurtarmayı ve mart ayındaki kongreyi düşünüyor. Oysa ben, takımın başarısı için çaba harcıyorum. Türkiye'ye gelirken Avrupa'da başarı sözü verdim. Beşiktaş, yalnızca Türkiye Ligi'ni değil, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde finali hedeflemeli.

TAKVİYE ŞART

Bunun için de sabretmek ve kadroya takviye yapmak gerekiyor. Özellikle orta sahaya ve sağ kanada oyuncu almalıyız. Beni eleştirenler, hangi oyuncuyu nerede oynatacağımı tartışmak yerine, takımın durumuna baksınlar. Takımın iskeleti yavaş yavaş oturmaya başladı. Kadromdaki futbolcularıma güveniyorum ve ligde başarılı olacaklarına inanıyorum.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler