Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gitmek istiyorsan git ama bedeli var

Başarılı çalıştırıcı, transfer konusunda ise “Yıldızlar yüksekte. Kimse ulaşamıyor” ifadelerini kullandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, taraftarın yıldız oyuncu isteğine “Yıldızlar yüksekte. Kimse ulaşamıyor” diye yanıt verdi. Örnek olarak da Mario Gomez’i veren başarılı çalıştırıcı “Forvete Alman oyuncuyu istedik. Ancak bonservis olarak 9 milyon Euro istendi. Kendisi de 5 milyon Euro net para istiyor. Maliyetleri bu. Vazgeçtik” dedi.

Transfer konusunda Melo’nun kararını beklediklerini belirtip “Yine gelmeyeceğim dedi ve ben ona son bir konuşma daha yaptım. ‘Gitmek istiyorsun git, ancak bunun bedeli var. 20 Temmuz’a kadar bir kulüple anlaş yada hazır şekilde takımına gel’ dedim” ifadelerini kullandı.

HAKAN’LA İLGİLENİYORUZ

HAMZA Hamzaoğlu, Sabri’ye yapılan kontratın eleştirilmesini anlamadığını belirtirken “Doğru, Sabri ile anlaşmayıp yerine 2 katı fiyatına bir oyuncu alsak daha iyi olurdu” diye tepki gösterdi. Yeni transfer, Lionel Carole’un ileriye dönük bir proje olduğunu belirten tecrübeli çalıştırıcı “Bir kaleci almamız lazım. Yabancı değil, türk kaleci arayışımız var. Hakan Arıkan ilgilendiğimiz isimlerden biri. Gervinho, Guidetti listemizde yok” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz