Gündem Haberleri

GÜNDEM

  "Git bu evden defol"

  Hürriyet Haber
  23 Mayıs 2011 - 13:54Son Güncelleme : 23 Mayıs 2011 - 09:53

  Fatmagül'ün Suçu Ne heyecan dolu bir bölümle ekranlardaydı.

  Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde;            

  Mustafa'nın gönderdiği çiçekler sonrasında Kerim ve Fatmagül arasında yeni bir kriz patlak verdi ve ikili arasındaki çekişme gece boyunca devam etti.

  Murat'ı okuldan alma bahanesiyle restorandan ayrılan Mukaddes, eve döndüğünde korkunç bir manzara ile karşılaştı. Evin bütün camları kırılmıştı.

  Mukaddes Kerim'i arayarak eve gelmelerini sağladı. 

  Başta Kerim ve Ebe Nine olmak üzere evdeki herkes bu saldırıdan Yaşaranlar'ı sorumlu tuttu. Gerçek ise sabah olduğunda ortaya çıktı.

  Eve saldıranın Salih'in eşi olduğunu öğrenen Mukaddes, paniğpe kapılarak Salih'i aradı.Bu konuşmaya şahit olan Rahmi, Mukaddes'i evden kovdu.

  Duyduğu hakaretlere dayanamayan Mukaddes, oğlunu da ardında bırakarak evi terk etti.

  Öte yandan Yaşaranlar'la ilgili basında çıkan haberler sonucu, Millevekilliği kariyerinden olan Turaner Bey, ismini temizlemek için kolları sıvadı. İlk iş olarak Meltem'in Yaşaran Holdinge ait şirket hisselerini geri verdiren Turaner Bey, kızının boşanabilmesi için gerekli belgeleri de tamamladı.

  Yaşaranlar'la olan tüm bağlarını kesen Turaner, son hareket olarak da Yaşaranlar'ın rüzgar enerjisi tesisinin ruhsatını iptal ettirdi ve durumu banka ile paylaştı.Olayların ardından banka yetkilileri, Yaşaranlar'dan 26 milyon Euro tutarındaki kredinin geri ödenmesini istedi. "Bu benim iflasım olur." diyen Reşat Yaşaran bu kez altından kalkamayacağı bir durumla karşı karşıya kaldı.               

  Dizinin final sahnesinde ise Fatmagül'ün restoranda yalnız olmasını fırsat bile Mustafa, sürpriz bir ziyarette bulundu.      

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı