« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Git başka iş bul!

Kasımpaşa’nın hocası Şota Arveladze, Başakşehir ile berabere kaldıkları maç sonrası futbolcularını eleştirdi: “8 haftadır gece gündüz çalışıyoruz. Şimdi konsantre olamıyorsan, git başka iş bul!.”

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kasımpaşa Teknik Direktörü Şota Arveladze, 1-1 berabere kaldıkları İstanbul Başakşehir maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmanın kendileri adına kolay geçmediğini vurgulayan Arveladze, "Sert bir maç olacağını biliyorduk. İyi başladık ve 2-3 güzel pozisyona girdik, ama son vuruşları yapamadık. Sonrasında yediğimiz baskının ardından gereksiz bir top kaybı yaptık. Ardından da kalemizde güzel ve kaliteli bir gol gördük. İkinci devre 10 kişiye karşı oynamamıza rağmen 1 tane şutumuz yok. Hareketli oyuncularımızın yaratıcılığı azdı. Birkaç oyuncudan beklentim daha fazlaydı" ifadelerini kullandı.

İlk hafta maçı olması nedeniyle oyuncularında konsantrasyon eksikliği olup olmadığı sorusuna Gürcü teknik adam, "Konsantrasyon ne zaman olacak? Çalışmalara başladığımızdan bu yana 8 hafta sabah akşam çalıştık. Şimdi konsantre olamıyorsan, git başka iş bul. Bana göre konsantrasyon eksikliği yoktu. Bu, performans meselesi. Bizim için iyi maç oynanmadı" yanıtını verdi.

BİZİM CEZAMIZ NEDEN KALKMADI?

Şota Arveladze, Şanlıurfaspor ile oynadıkları hazırlık maçında yaptığı sert faul nedeniyle 2 maç ceza alan oyuncusu Ryan Donk'un cezasının Tahkim Kurulu tarafından iptal edilmemesine tepki gösterdi. Yeni sezon öncesinde birçok oyuncunun cezasının kaldırıldığına vurgu yapan Arveladze, şöyle konuştu:

"Herkesin cezasını kaldırdılar. Ligde yaklaşık 9 takımda hocalar ve futbolcuların, hazırlık maçlarından dolayı 2, 3 ve 4 maç cezaları vardı. Bunları kaldırdılar. İyi ki kaldırdılar. Futbolcular ve hocaları sahaya dönme şansı buldu. Bizim cezamızı neden kaldırmadılar? Donk, Zorro gibi tek başına kaldı. Herkesi affettiler, Donk'u affetmediler. Biz futbola zarar mı veriyoruz? Kasımpaşa Kulübü olarak kime kötülük yaptık. Medyadan soran ve araştıran yok. Neden herkesin cezası kalkıyor da bizimki kalkmıyor?"

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler