Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gist Ülker Arena'ya bayıldı

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı'nın başarılı oyuncusu James Gist, sarı-lacivertli ekibin yeni salonu Fenerbahçe Ülker Sports Arena'ya övgülerde bulundu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fenerbahçe Dergisi'nin ocak ayı sayısına açıklamalarda bulunan James Gist, yeni salonlarının kendileri için bir şans olacağını belirtirken, “Oradaki ilk maçımızdan itibaren hep kazanmayı umuyorum. Fenerbahçe Ülker Sports Arena, NBA salonlarını aratmayacak kalitede. Avrupa'da birçok salonda oynama şansı da bulmuş bir basketbolcu olarak söyleyebilirim ki, bu saha zirveye oynayacak” dedi.

Fenerbahçe Ülker forması giymekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Pek çok arkadaşım İstanbul'da ve Türkiye'de oynamıştı. Onlar da benim için güzel bir tecrübe olacağını söylediler. Burada olmaktan mutluyum” ifadelerini kullanan ABD'li oyuncu, “Kendi adıma gereken enerjiyi takımıma verebildiğimi ve ribaund konusunda takıma katkılı olduğumu düşünüyorum. Bunun yanı sıra Avrupa'da benim fizik ölçülerimde olup sahada hızlı koşabilen fazla oyuncu yok. Bu nedenle de rakipler için zorluk yaratabiliyorum” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz