MERSİN HABERLERİ

Girişimcilerin Mersin buluşması

DHA
31.03.2017 - 14:09Son Güncelleme :
DHA

MERSİN Teknoloji Geliştirme Bölgesi (TEKNOPARK), Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) ve Stage-Co işbirliği ile Çukurova bölgesinde ilk kez düzenlenen Startup Weekend Mersin, girişimcileri buluşturdu.
Etkinliğe girişimcilerin yanı sıra çeşitli üniversitelerden yaklaşık 100 öğrenci katıldı. Uzman mentorler katılımcıların iş fikirlerinin hayata geçmesi için önerilerde bulundu. Ayrıca Şirket Ortağım Melek Yatırım Ağı Başkanı Mehmet Buldurgan ve Smarts United Kurucusu Kazım Yalçınoğlu'nun da yer aldığı jüriye sunumlar yapıldı. Girişimcilerini oluşturduğu 14 takım arasında birinciliği Kod Canavarları, ikinciliği Yapay Zeki ve üçüncülüğü Yolcu ekipleri elde etti.
Startup Weekend etkinliğinin bir sonraki durağı Adana olacak.

MERSİN, (DHA)
FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Girişimcilerin Mersin buluşması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 14 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Girişimcilerin Mersin buluşması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı