Ege Haberleri

EGE

  Girişimci kadınlar için e-ticaret

  Hürriyet Haber
  05.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

  KOORDİNATÖRLÜĞÜ İzmir Ticaret Borsası tarafından yürütülen TOBB İzmir İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Dokuz Eylül Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen “E-Ticaret Eğitimi” yapıldı.

  Girişimci kadınların internet platformunda nasıl ticaret yapacakları konusunda bilgi verme amacıyla düzenlenen eğitimde, Dokuz Eylül Üniversitesi Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret Bölümü’nden Yrd. Doç. Dr. Özge Özgen, Sun Holding IT Proje Yöneticisi Cem Onat, Trend’n Me Online Alışveriş Sitesi kurucu ortağı ve Digital Net E-Ticaret Uzmanı Utku Kumral konuşmacı olarak yer aldı. Eğitime, Kadın Girişimciler Kurulu tarafından hayata geçirilen www.gittigidiyor.com web sitesi E-Ticaret Projesi üyeleriyle, ticaret hayatına katılmayı, üretken ve girişimci olmayı düşünen ev kadınları katıldı.

  İcra Komitesi Başkanı Aynur Tartan, e-ticaret ile başladıkları eğitim yolculuğuna organik tarım ile devam edeceklerini söyledi, “Kadınlarımızla aynı düşünceyi ve hayali paylaşıyoruz. Onlarla elele verdik. Bu yolda onlara ışık tutmak, rehber olmak, onları cesaretlendirmek bizim için büyük mutluluk” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı