« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Giresunspor'da kadro 25'e inecek

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Giresunspor'un teknik direktörü Cengiz Demir, "Kadromuzda 36 futbolcu var. Bu sayı 25 kişi olacak" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Cengiz Demir, Nevşehir kampının olumlu bir şekilde devam ettiğini ve futbolcuların en iyi şekilde çalıştığını söyledi.

Kamp süresince takımın eksiklerini gidermeye çalıştıklarını ve bu kapsamda hazırlık maçları oynamaya devam edeceklerini ifade eden Demir, “İlk hazırlık maçımızı Kırıkhanspor ile oynadık. Hazırlık maçları takımımızın eksiklerini görmemiz açısından ve takım olma açısından önemli. Buradaki kampımız 18 Ağustos Cumartesi günü sona erecek. Giresun'a döndükten sonra 1 hafta kalıp Bolu'ya kampa gideceğiz. Takımı lige en iyi şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. Lig başlayana kadar kadroyu oluşturup hazır hale getireceğiz” dedi.

Demir, Giresunspor yönetim kurulunun kulübün imkanları doğrultusunda transferler gerçekleştirdiğini belirterek, şunları kaydetti:
“Takımımız yeni katılan futbolcularla beraber daha da güçleniyor. Şu anda kadromuzda 36 futbolcu mevcut. Bu sayıyı asgariye indireceğiz. Benim tahminimce bu sayı 25 kişi olacak. Takımdaki tüm futbolculardan yararlanacağız. Yönetim kurulumuz, kulübümüz için en iyi şekilde çalışıyor. Kampa yeni katılan oyuncuların bir takım eksikleri var ve bu eksiklerini gidermek için var güçleriyle çalışıyor. Kulüpte görev alan herkes elinden geleni yapıyor.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler