GİRESUN HABERLERİ

Giresun'da, "Erbakan Hoca" fotoğraf sergisi açıldı

AA / Gültekin Yetgin
26.02.2016 - 17:10Son Güncelleme :
AA / Gültekin Yetgin

GİRESUN (AA) - Giresun'da, "Erbakan Hoca" konulu fotoğraf sergisi düzenlendi.

Saadet Partisi Giresun İl Başkanlığı tarafından, partinin merhum Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ın ölümünün 5'inci yılı dolayısıyla, Atatürk Meydanı'nda sergi organize edildi.

İl Başkanı Ömer Öztürk, burada yaptığı konuşmada, Erbakan'a Allah'tan rahmet diledi.

Erbakan'ı anmak için ülke genelinde 22-28 Şubat tarihleri arasında çeşitli etkinlikler düzenleneceğini belirten Öztürk, şunları kaydetti:

"Bu seneki anma etkinliğimiz, 'savaş değil barış, çatışma değil diyalog' başlığı altında yapılacaktır. Milli Nizam Partisi'nden Saadet Partisi'ne kadar olan süreçteki Erbakan hocamızın siyasal geçmişini yansıtan fotoğraflardan oluşan sergi açtık. Sergi, Türk siyaset dünyasında çığır açmış bir siyaset adamı olan rahmetli Erbakan'ı bilen orta yaş ve üstü vatandaşlarımızın anılarını tazeleyecektir. Ayrıca, sergi sayesinde gençlerimize de Erbakan'ı daha iyi anlatma fırsatı bulacağız."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Giresun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Giresun ilinden Giresun'da, "Erbakan Hoca" fotoğraf sergisi açıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 17 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Giresun'da, "Erbakan Hoca" fotoğraf sergisi açıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı